Regulamin

Hotelu Nad Pisą

Szanowni Państwo,
W trosce o Państwa wygodę i bezpieczeństwo prosimy by zapoznali się Państwo z ogólnymi warunkami regulaminu Hotelu Nad Pisą, przedstawionymi poniżej.

Doba hotelowa
Doba hotelowa trwa od godz. 16.00 do 10.00 dnia następnego. Życzenie przedłużenia pobytu prosimy zgłaszać w recepcji do godz. 10.00. Osoby odwiedzające gości proszone są o opuszczenie pokoi hotelowych do godz. 22.00

Internet bezprzewodowy
Dostępny na terenie całego obiektu
Login: HotelNadPisa (hasła brak)

Budzenie
Budzenie możecie zamówić Państwo w recepcji.
Połączenie wewnętrzne: 500.

Śniadania
Śniadania w naszej Restauracji są wydawane w godz. 7.15 – 10.00 ( od poniedziałku do soboty ) w godz. 8.15 – 10.30 ( w niedziele i święta ) .

Depozyt
Mając na uwadze wygodę i bezpieczeństwo naszych gości prosimy o korzystanie z sejfu hotelowego, który znajduje się w recepcji i jest udostępniany bez dodatkowych opłat. Hotel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz środki pieniężne pozostawione w pokoju. Przy każdorazowym wyjściu  z pokoju prosimy sprawdzić, czy drzwi są dokładnie zamknięte. Opuszczając hotel prosimy o pozostawienie klucza w recepcji.

Odpowiedzialność
Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za spowodowane uszkodzenia i zniszczenia majątku hotelowego.

Restauracja
Do Restauracji zapraszamy od 7.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty oraz od 8.00 do 21.00 w niedzielę. Na Państwa życzenie dział gastronomii zajmie się przygotowaniem obiadu, przyjęcia okolicznościowego lub bankietu.

Room Service: 10 zł dopłaty do rachunku . W godzinach 7:00 – 01:00.

Centrum konferencyjne
Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne:
Sala Kryształowa – 250 osób
Sala Tarasowa – 120 osób
Sala Parkowa I część – 30 osób
Sala Parkowa II część – 90 osób
Sala Zachodnia – 80 osób
Sala Bankietowa – 25 osób

Atrakcje dodatkowe
Do dyspozycji Państwa oddajemy odpłatnie: saunę, salon kosmetyczny, salon fryzjerski, rowery turystyczne. Korzystanie z powyższych atrakcji przysługuje wszystkim zameldowanym gościom hotelowym. Prosimy o kontakt z recepcją w celu uzyskania dodatkowych informacji. Połączenie wewnętrzne: 500.

Zapraszamy również do korzystania z usług i atrakcji naszego Hotelu Roś nad jezioro odległego ok. 900m.

Parking
Parking zamykany na noc oraz monitorowany udostępniamy gościom bezpłatnie. Podczas pobytu środki transportu gości powinny stacjonować na terenie ogrodzonym.

Instrukcja przeciwpożarowa
Ze względów bezpieczeństwa zalecamy zapoznanie się z instrukcją przeciwpożarową i planem drogi ewakuacyjnej która znajduje się w recepcji.

Instrukcje telefoniczne i ważne numery
W celu uzyskania połączeń między pokojami proszę o wybranie numeru pokoju na cyferblacie telefonu.

Ponadto:
Recepcja – 500,
Restauracja – 502,
Salon Kosmetyczny – 504,
Salon Fryzjerski – 508
Połączenie wewnętrzne: 502

Informacje dotyczące ochrony danych osobowych (RODO)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PHU KOLBI s.c. Hotel ,,Nad Pisą” 12-200 Pisz ul. Ratuszowa 13 tel. (87) 423-32-53
  2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obowiązków prawnie uzasadnionych ciążących na administratorze – w zakresie usług hotelarskich
  3. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych, w tym przepisów archiwalnych.
  4. Podstawą Prawną przetwarzania danych jest art.6 ust. 1 lit c) ww. rozporządzenia
  5. Odbiorcą Pani/Pana danych będą tylko podmioty upoważnione na mocy wynikających z przepisów prawa.
  6. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, sprostowania, ograniczania przetwarzania, a także – w przypadkach przewidzianych prawem – prawo do usunięcia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych.

Współwłaściciel PHU Kolbi s.c.
Ireneusz Szumowski