Pokoje

Pokoje i apartamenty w różnych konfiguracjach

Pokoje jednoosobowe

Przytulne pokoje jednoosobowe z łazienką z prysznicem dostosowane do jednej osoby. W każdym z pokoi znajdą Państwo butelkowaną wodę, ręczniki jak również małe zestawy kosmetyków. Pokoje posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu oraz TV. Każda łazienka wyposażona jest w suszarkę do włosów.

Czytaj więcej

Pokoje dwuosobowe

Przytulne pokoje dwuosobowe z łazienką z prysznicem dostosowane do dwóch osób. W każdym z pokoi znajdą Państwo butelkowaną wodę, ręczniki jak również małe zestawy kosmetyków. Pokoje posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu oraz TV. Każda łazienka wyposażona jest w suszarkę do włosów.

Czytaj więcej

Pokoje typu Triple

Są one większe od standardowego pokoju. Z miejscem na odpoczynek oraz dużą łazienką wyposażoną zarówno w wannę lub prysznic. Istnieje możliwość pojedynczego wykorzystania tego pokoju.

Czytaj więcej

Pokoje typu Studio

Pokoje typu Studio to dwa pokoje dwuosobowe przedzielone drzwiami, idealne dla rodziny z dwójką dzieci.

Czytaj więcej

Pokoje trzyosobowe

Przytulne pokoje trzyosobowe z łazienką z prysznicem dostosowane do trzech osób. W każdym z pokoi znajdą Państwo butelkowaną wodę, ręczniki jak również małe zestawy kosmetyków. Pokoje posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu oraz TV. Każda łazienka wyposażona jest w suszarkę do włosów.

Czytaj więcej

Niezależne Apartamenty

Niezależne, komfortowe, dwupoziomowe apartamenty z pełnym aneksem kuchennym, dwoma sypialniami jak i łożami małżeńskimi, łazienkami oraz zewnętrznymi tarasami z kompletami ogrodowymi.

Czytaj więcej

27 pokoi znajdujących się na pierwszej kondygnacji ma własne tarasy. Większość z nich jest z widokiem na rzekę Pisę. W pokojach jest instalacja p.pożarowa, internetowa oraz telefony. Wszystkie pokoje są z łazienkami wyposażonymi w suszarki.